Rezerwacja Online

Home

Wraz z nadchodzącym sezonem zimowym warto wybrać się na urlop w góry. Martwisz się jednak, że nie zaznasz zimowego szaleństwa, ponieważ nie masz odpowiedniego sprzętu? Nic nie szkodzi, w  Karpacz narty i deskę snowboardową wypożyczysz, a naukę możesz rozpocząć pod okiem profesjonalnych instruktorów na przygotowanych do tego nartostradach,
więcej na temat: Zimowa pora w Karpaczu
Witamy w Domu Potok!

Karpacz, jako centrum Karkonoszy proponuje, zarówno dla młodych jak i młodo czujących się, wszystkie możliwości uprawiania sportów narciarskich, wędrówki latem i zimą, sanki, wycieczki rowerowe, wspinanie po skałach oraz znakomite warunki dla lotniarzy. W niedaleko od nas położonych hotelach możecie Państwo latem i zimą korzystać ze SPA, basenów, jacuzzi, zjeżdżalni i basenów dla dzieci. Na pobliskim stoku zimą istnieje możliwość nauki jazdy na nartach prowadzona przez doświadczonych instruktorów.

Gościom szukającym rozrywek kulturalnych proponujemy wizytę w teatrze, filharmonii lub kinie, w oddalonej o 18 km Jeleniej Górze. Można też spędzić miło czas w licznych restauracjach i knajpkach, które zapewniają miłą atmosferę i dobre jedzenie.

A wszystko to w okolicy o czystym górskim powietrzu i pięknej przyrodzie, zielonej latem i otulonej białym śniegiem w zimie. Myślimy, że nasz dom swoim charakterem znakomicie harmonizuje z tym bajecznym otoczeniem i dlatego  wypoczynek u nas to pełen relaks i zadowolenie.

Slideshow Image 1

Panel klienta - Tenet - Serwisy Turystyczne
Dom Potok
Zimowa pora w Karpaczu